Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > STL4N10F7
STL4N10F7
STMicroelectronics
STL4N10F7
STMicroelectronics
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Vgs (th) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Hangarau
MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato
PowerFlat™ (3.3x3.3)
Raupapa
DeepGATE™, STripFET™ VII
Runa I (Max) @ Id, Vgs
70 mOhm @ 2.25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max)
2.9W (Ta), 50W (Tc)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Paa / Case
8-PowerVDFN
Ētahi Ingoa
Tae Mahi
-55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
408pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
7.8nC @ 10V
Momo FET
N-Channel
FET Pānga
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
100V
Whakaahuatanga Taipitopito
N-Channel 100V 4.5A (Ta), 18A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
4.5A (Ta), 18A (Tc)