Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > STL45P3LLH6
STL45P3LLH6
STMicroelectronics
STL45P3LLH6
STMicroelectronics
MOSFET NCH 30V 45A POWERFLAT
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Vgs (th) (Max) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Hangarau
MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato
PowerFlat™ (5x6)
Raupapa
STripFET™ H6
Runa I (Max) @ Id, Vgs
13 mOhm @ 6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max)
4.8W (Ta), 75W (Tc)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Paa / Case
8-PowerVDFN
Tae Mahi
-55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
2615pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
24nC @ 4.5V
Momo FET
P-Channel
FET Pānga
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
30V
Whakaahuatanga Taipitopito
P-Channel 30V 45A (Tc) 4.8W (Ta), 75W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
45A (Tc)