Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Thyristors > SMTPA100
SMTPA100
STMicroelectronics
SMTPA100
STMicroelectronics
THYRISTOR 100V 150A SMB
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Momotuhi - Tae Atu
100V
Tuhinga o mua - Breakover
133V
Raupapa
SMP, TRISIL™
Packaging
Original-Reel®
Paa / Case
DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa
Tuhinga o mua
1
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
I teie nei - Whakaorangia (Ih)
150mA
Te kaha
35pF