Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
STMicroelectronics
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
470mV @ 15A
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
45V
Pūrere Pūrere Whakarato
TO-220AB
Tere
Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa
Packaging
Tube
Paa / Case
TO-220-3
Ētahi Ingoa
Te Mahinga Mahi - Ngaru
175°C (Max)
Momo Tae
Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Te Whirihoranga Diode
1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
600µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
15A