Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Nga Whakarite > BAS70-05FILM
BAS70-05FILM
STMicroelectronics
BAS70-05FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
1V @ 15mA
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Pūrere Pūrere Whakarato
SOT-23-3
Tere
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa
Packaging
Original-Reel®
Paa / Case
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa
Te Mahinga Mahi - Ngaru
150°C (Max)
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono
Schottky
Te Whirihoranga Diode
1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
10µA @ 70V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode)
70mA (DC)