Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > BTB08-600SWRG
BTB08-600SWRG
STMicroelectronics
BTB08-600SWRG
STMicroelectronics
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Momotuhi - Tae Atu
600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
1.3V
Triac Momo
Logic - Sensitive Gate
Pūrere Pūrere Whakarato
TO-220AB
Raupapa
Packaging
Tube
Paa / Case
TO-220-3
Ētahi Ingoa
BTB08-600SWRG-ND
BTB08600SWRG
Tae Mahi
-40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae
Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max)
8A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
80A, 84A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
15mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max)
10mA