Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Momo
Te manawanui
±1%
Pūrere Pūrere Whakarato
Rahi / Rahi
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Te whakangungu
Unshielded
Raupapa
1210R
Ratonga
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Paa / Case
2-SMD
Ētahi Ingoa
1210R-104F TR 2000
Tae Mahi
-55°C ~ 125°C
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Rauemi - Kore
Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke
36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
2.5MHz
Inangarangi
100µH
Teitei - Tae (Max)
0.101" (2.57mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro
8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Whakatauranga onamata
120mA