Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > MIC5239-3.3YMM
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
MIC5239-3.3YMM
Micrel / Microchip Technology
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Rae Tae (Max)
0.35V @ 500mA (Typ)
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
3.3V
Putanga - Whakaputa (Max)
Ngaohihi - Whakauru (Max)
30V
Pūrere Pūrere Whakarato
8-MSOP
Raupapa
Ngā Āhuatanga Tiaki
Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Packaging
Tray
Paa / Case
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR
Momo putanga
Fixed
Whirihoranga Whakaputa
Positive
Ētahi Ingoa
MIC5239-3.3YMM-ND
MIC523933YMM
Tae Mahi
-40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua
1
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Tae - Whakaaetanga (Max)
15mA
I teie nei - Quiescent (Iq)
45µA
Nama - Whakaputa
500mA