Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Whakawhiti Tohu Power, Tae Karere > VNP10N06
VNP10N06
STMicroelectronics
VNP10N06
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 60V 10A TO-220
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
Ngaohihi - Tae
Momo Whakawhiti
General Purpose
Pūrere Pūrere Whakarato
TO-220AB
Raupapa
OMNIFET™, VIPower™
Roto I (Tono)
150 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa
1:1
Packaging
Tube
Paa / Case
TO-220-3
Momo putanga
N-Channel
Whirihoranga Whakaputa
Low Side
Ētahi Ingoa
Tae Mahi
Tau o nga Hua
1
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Atanga
On/Off
Momo Input
Non-Inverting
Ngā āhuatanga
Tiaki Whakamutunga
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nama - Whakaputa (Max)
6A