Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > BYT30PI-400RG
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
1.5V @ 30A
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Pūrere Pūrere Whakarato
DOP3I
Tere
Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa
Te Whakaora Whakaora (trr)
100ns
Packaging
Tube
Paa / Case
DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Ētahi Ingoa
Te Mahinga Mahi - Ngaru
-40°C ~ 150°C
Momo Tae
Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono
Standard
Whakaahuatanga Taipitopito
Diode Standard 400V 30A Through Hole DOP3I
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
35µA @ 400V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
30A