Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > L4940V12
L4940V12
STMicroelectronics
L4940V12
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Rae Tae (Max)
0.9V @ 1.5A
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
12V
Putanga - Whakaputa (Max)
Ngaohihi - Whakauru (Max)
17V
Pūrere Pūrere Whakarato
TO-220AB
Raupapa
Ngā Āhuatanga Tiaki
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Packaging
Tube
Paa / Case
TO-220-3
PSRR
61dB (120Hz)
Momo putanga
Fixed
Whirihoranga Whakaputa
Positive
Ētahi Ingoa
Tae Mahi
-40°C ~ 150°C
Tuhinga o mua
1
Momo Tae
Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB
Tae - Whakaaetanga (Max)
50mA
I teie nei - Quiescent (Iq)
8mA
Nama - Whakaputa
1.5A