Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > VN7140ASTR
VN7140ASTR
STMicroelectronics
VN7140ASTR
STMicroelectronics
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
Not Required
Ngaohihi - Tae
4 V ~ 28 V
Momo Whakawhiti
General Purpose
Pūrere Pūrere Whakarato
8-SO
Raupapa
VIPower™
Roto I (Tono)
140 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa
1:1
Packaging
Original-Reel®
Paa / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga
N-Channel
Whirihoranga Whakaputa
High Side
Ētahi Ingoa
Tae Mahi
-40°C ~ 150°C (TJ)
Tau o nga Hua
1
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Atanga
On/Off
Momo Input
Non-Inverting
Ngā āhuatanga
Auto Restart, Status Flag
Tiaki Whakamutunga
Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
Nama - Whakaputa (Max)
8A