Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > BAS70KFILM
BAS70KFILM
STMicroelectronics
BAS70KFILM
STMicroelectronics
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
1V @ 15mA
Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Pūrere Pūrere Whakarato
SOD-523
Tere
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa
Packaging
Tape & Reel (TR)
Paa / Case
SC-79, SOD-523
Ētahi Ingoa
BAS70KFILM/J
Te Mahinga Mahi - Ngaru
150°C (Max)
Momo Tae
Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke
16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono
Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-523
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
10µA @ 70V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
70mA (DC)
Capacitance @ Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz