Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Atosn STCOK > STW90NF20
STW90NF20
STMicroelectronics
STW90NF20
STMicroelectronics
Tono Utu & Te Arahi Taima
Tonoa Uiui
  • Part No.:
  • Maha:
  • Ingoa Whakapā:
  • Tou Email:
  • Toa Tel:
  • Ko nga korero:
Hua Whakapapa
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±20V
Hangarau
MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato
TO-247-3
Raupapa
STripFET™
Runa I (Max) @ Id, Vgs
23 mOhm @ 45A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max)
300W (Tc)
Packaging
Tube
Paa / Case
TO-247-3
Ētahi Ingoa
Tae Mahi
-50°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae
Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL)
1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds
5736pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs
164nC @ 10V
Momo FET
N-Channel
FET Pānga
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss)
200V
Whakaahuatanga Taipitopito
N-Channel 200V 83A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C
83A (Tc)